تابوره دندانپزشکی!

تابوره دندانپزشکی نوعی صندلی گردان هستند که اکثرا نشیمنگاه دایره ای شکلی دارند و دندانپزشک در طول درمان بیمار بر روی آن می نشیند. برای راحتی دندانپزشکان، تابوره های دندانپزشکی دارای تنظیم ارتفاع هیدرولیکی می باشند. همچنین یک جک در کنار تابوره می باشد که دندانپزشک می تواند به وسیله آن ارتفاع خود را نسبت به بیمار تنظیم کند.

با توجه به اهمیت تابوره در روند درمان، تابوره های دندانپزشکی باید راحت، بی صدا و مستحکم باشند. همچنین تابوره ها باید به گونه ای باشند که فشار کمی را بر کمر دندانپزشک وارد کنند و دندانپزشک بتواند با آن ها به راحتی بچرخد و به هر نقطه دسترسی داشته باشد.

تابوره های دندانپزشکی انواع مختلفی دارند. دندانپزشکان می توانند با توجه به نیاز و سلیقه خود آن ها را خریداری کرده و استفاده نمایند.

دنتال استوک با ارائه‌ طیف گسترده ای از معتبر ترین تابوره های ایرانی و خارجی در تلاش است تا نیازهای متفاوت مشتریان با کاربری های مختلف آنان را با بهترین قیمت و گارانتی معتبر فراهم سازد. از این رو پیشنهاد می شود پس از بررسی توضیحات تکمیلی، مقایسه با کالاهای مشابه و ارتباط با کارشناسان مشاوره خود را دریافت کنید و در نهایت خرید خود را از طریق واتساپ یا سایت WWW.DENTALGUARANTI.COM بصورت مستقیم انجام دهید.